Scenariusze gry
Podczas gry możemy dowolnie modyfikować scenariusze jak również rozgrywać zupełnie nowe, wymyślone przez Was. Poniżej podajemy przykładowe scenariusze gry.
2 flagi
2 zespoły, składające się z takiej samej liczby graczy, każda ma swoją bazę, w której umieszczona jest flaga. Celem gry jest zdobycie flagi drużyny przeciwnej i przeniesienie jej do swojej bazy. Trafiony zawodnik kończy grę, jeśli niesie flagę zostawia ją w miejscu, w którym został wyeliminowany. Drużyna wygrywa, gdy w jej bazie znajdą się 2 lagi.
Czas trwania: ok 20 minut
1 flaga
2 zespoły, składające się z takiej samej liczby graczy, każda ma swoją bazę, z której rozpoczyna grę. Na środku pola w widocznym miejscu umieszczona jest flaga. Celem gry jest zdobycie flagi i przeniesienie jej do bazy drużyny przeciwnej. Trafiony zawodnik kończy grę, jeśli niesie flagę zostawia ją w miejscu, w którym został wyeliminowany.
Czas trwania: ok 20 minut
Zdobycie flagi
2 zespoły, składające się z takiej samej liczby graczy, każda ma swoją bazę, z której rozpoczyna grę. Mniej więcej na środku pola ukryta jest flaga. Celem gry jest odnalezienie flagi i przeniesienie jej do swojej bazy. Trafiony zawodnik kończy grę, jeśli niesie flagę zostawia ją w miejscu, w którym został wyeliminowany.
Czas trwania: ok 20 minut
Zasadzka
2 zespoły, składające się z takiej samej liczby graczy. Jedna z drużyn ma 5 minut na ukrycie się i przygotowanie zasadzki na terenie pola. Druga drużyna musi znaleźć wszystkich członków drużyny przeciwnej i wyeliminować ich.
Czas trwania: ok 30 minut
Team Deathmatch
2 zespoły, składające się z takiej samej liczby graczy, każda ma swoją bazę, z której rozpoczyna grę. Celem gry jest wyeliminowanie wszystkich członków drużyny przeciwnej. Wygrywa drużyna, która zrobi to jako pierwsza.
Czas trwania: ok 20 minut
VIP
W grze biorą udział dwie drużyny terroryści oraz ochrona z VIP-em (uzbrojony). Celem ochrony jest przeprowadzenie nietrafionego VIP-a do ustalonego wcześniej punktu. Terroryści mają za zadanie go zestrzelić zanim dojdzie do celu.
Czas trwania: ok 20 minut
Szturm
Terroryści okupują bazę, natomiast specgrupa jest ukryta w lesie. Zadaniem specgrupy jest wtargnięcie do bazy i wyeliminowanie wszystkich przeciwników. Gra kończy się jeżeli po upływie ustalonego czasu specgrupa nie opanuje bazy lub jeśli uda się wyeliminować wszystkich członków jednej z drużyn.
Czas trwania: ok 30 minut


Do góry